• ترانسفر فرودگاهی و تشریفاتی

    ترانسفر فرودگاهی و تشریفاتی را با اطلس تجربه کنید. ترانسفر به فرودگاه های امام و مهرآباد و انجام کلیه ترانسفر های تشریفاتی

خدمات ترانسفر فرودگاهی را با اطلس رنت کار تجربه کنی

خدمات ترانسفر گروهی

ترانسفر گروهی با مجرب ترین خودروهای گروهی اعم از ون، میدل باس و اتوبوس برای شما که مهمنان مهم و زیادی دارید. در این خدمات شما می توانید مبدا و مقصد خود را انتخاب کرده و برای رزرو کردن روز و تاریخ با ما تماس بگیرید.

ترانسفر تشریفاتی با بهترین کیفیت و بالاترین سطح

ترانسفر تشریفاتی

انجام کلیه خدمات مربوط به ترانسفر تشریفاتی را با اطلس رنت تجربه کنید. ما با ارائه خدمات تخصصی در زمینه ترانسفر های تشریفاتی در تلاشیم رضایت مشتریان مهم و VIP خود را بدست بیاوریم.

بهترین خدمات ترانسفر فرودگاهی با اطلس

ترانسفر فرودگاهی

اگر قصد دارید خود و یا مهمانان ویژه خود را به فرودگاه بفرستید و یا از فرودگاه به داخل شهر هدایت کنید، می توانید از خدمات ترانسفر فرودگاهی اطلس رنت استفاده کنید. ما بهترین خودروها و پرسنل را در اختیار داریم.

ترانسفر فرودگاهی و تشریفاتی

ترانسفر فرودگاهی به حمل و نقل مسافرین به صورت رسمی از شهر به فرودگاه یا بلعکس گفته می شود. اغلب در این خدمات از ماشین های روز دنیا که برای تشریفات هستند استفاده می شود. ترانسفر فرودگاهی بخشی از خدمات ترانسفر تشریفاتی است.

ترانسفر تشریفاتی نیز به حمل و نقل های رسمی و تشریفاتی گفته می شود که افراد مهم در آن با داشتن خودروهای تشریفاتی مناسب در سطح شهر با رانندگان مجرب حمل می شوند.

برای استفاده از خدمات ترانسفر فرودگاهی و تشریفاتی با اطلس تماس بگیرید.

انتخاب درست تو رو به ماشین آرزوهات میرسونه

اجاره خودرو های تشریفاتی

خودروهای تشریفاتی به خودروهایی اتلاق می شود که از نظر امکاناتی دارای شرایط مناسب و از نظر کلاس رسمی دارای ظاهری موجه باشند. این خودروها در مراسم های تجاری و تشریفات بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما قصد دارید یک خودروی تشریفاتی اجاره کنید می توانید با کلیک و انتخاب یکی از خودروهای زیر با ما جهت رزرو تماس بگیرید.

رزرو ماشین