• خدماتی که شما را به وجد می آورد!

    بهترین خدمات رنت خودرو را با ما دنبال کنید. خدماتی منحصر به فرد در تهران با بهترین خودروهای روز دنیا، فقط با کمپانی اطلس رنت کار

    ببین و انتخاب کن!

خودروهای لوکس و اسپرت

بهترین خودروهای لوکس و اسپرت را از کمپانی اطلس اجاره کنید. شرایط مناسب، ماشین های روز دنیا، بهترین کیفیت خدمات و همچنین بهترین سرویسهای رنت را از ما بخواهید.

ماشین آرزوهاتو سوار شو >

ترانسفر فرودگاهی و تشریفاتی

وقتی قرار مهمی دارید، وقتی مهمان عزیزی دارید، اینکه بهترین خدمات تشریفاتی را در نظر بگیرید عالی است. ما در کنار شماییم تا خدمات تشریفات تجاری و فرودگاهی را به بهترین شکل انجام دهیم.

مهمانانت رو غافل گیر کن>

ماشین عروسی

برای مراسم عروسی خود بهترین خودروها را می توانید از اطلس اجاره کنید. ما تا جای ممکن شرایط را برای شما آسان کردیم تا بهترین شب زندگی خود را با یک اتومبیل زیبا رویایی تر کنید.

ماشین عروسیتو اجاره کن >

پرسنل مجرب

بهترین پرسنل در کمپانی های اجاره خودرو نزد شرکت ماست. ما رانندگان دوره دوره، پرسنل حرفه ای و ناظران و کارشناسان فنی را برای شما انتخاب کردیم.

ترانسفر فرودگاهی

ترانسفر فرودگاهی از تهران یا کرج به فرودگاه های امام خمینی (ره) و همچنین فرودگاه مهرآباد و بلعکس را با خدمات ویژه ما این زمینه تجربه کنید.

مراسم های ویژه

در مراسم های ویژه، کنفرانس ها، نمایشگاه ها، تورها در کنار شما خواهیم بود تا به بهترین شکل بتوانید تشریفات و رفت آمدهای درون شهری و برون شهری را انجام دهید.

نگاهی از بالا به خودرویی زرد رنگ برای خدمات کمپانی اطلس در تهران ایران

خودرو بدون راننده

خدمات اجاره انواع خودرو بدون راننده با شرایط منعطف را با اطلس تجربه کنید. شما می توانید بهترین ماشین های روز دنیا را از اطلس رنت کنید.

تشریفات تجاری

انجام کلیه تشریفات تجاری اعم از ترانسفر تشریفاتی، ترانسفر با بادیگارد، رزرو بادیگارد و سایر خدمات مربوط به تشریفات تجاری را با اطلس تجربه کنید.

پشتیبانی کامل

با کارشناسان ما در اطلس همراه شوید تا با بهترین شرایط ممکن و با توجه به بودجه و اهداف شما بهترین خودروها را جهت اجاره به شما معرفی کنند.

مسیر تو را می خواند، با اطلس هم مسیر شو

خدمات منحصر به فرد اطلس برای اجاره اتومبیل

همیشه راضی خواهید بود

ما در تلاشیم با ارائه خدمات مناسب در زمینه اجاره اتومبیل سعی کنیم بهترین خدمات ممکن را در این زمینه به شما بدهیم. خدمات منحصر به فرد اطلس با کیفیت بالا را در تهران تجربه کنید.

انتخاب درست تو رو به ماشین آرزوهات میرسونه

انتخاب درست یعنی این

با یک انتخاب درست می تونی ماشینی که دوست بشی رو سوار شی، باهاش هر کجا که دوست داری بری و با کمترین هزینه ی ممکن کارهاتو باهاش انجام بدی

رضایت را درچشمان مشتریانمان میبینیم و به آن می بالیم

با ماشین آرزوهات گاز بده!

ماشینی که دوست داری چیه؟ برند ماشینت رو از لیست زیر کلیک کن، ماشینت رو انتخاب کن و بهترین اتفاقات زندگیت رو با ماشین رویاهات رقم بزن.

رزرو ماشین