اجاره پورشه باکستر

اجاره پورشه باکستر

پورشه باکستر محبوب ترین و با کیفیت ترین خودرو اسپورت سقف کروک از نظر مجلات خودرو و نظر سنجی های عمومی در میان مردم! این خودرو همانطور که مطلع هستید دو نفره بوده و از بخش اجاره با راننده فارق است ولی از بهترین انتخاب ها برای اجاره خودرو بدون راننده است بصورت حداقل 3 روز به علاقه مندان اجاره داده می شود.

قیمت اجاره پورشه باکستر در تهران با اطلس رنت کار در پایین صفحه درج شده و البته لازم به ذکر است که خودرو ها در مدل ها و رنگ های مختلف قیمت های متفاوت دارند و اگر قصد اجاره ماشین  پورشه باکستر را دارید حتما با پشتیبانی تماس حاصل کنید و جزئیات زمان رزرو و مدل خودرو در صورت اهمیت به ما اطلاع دهید تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما کاربر محترم ارزه کنیم و چه خوب است که تا 1 هفته قبل از روز رزرو اقدام به این موضوع کنید زیرا دست ما باز تر خواهد بود.

قیمت اجاره پورشه باکستر در تهران با کرایه ماشین اطلس رنت کار

قیمت روزانه : ۹ میلیون تومان

قیمت هفتگی : ۶۰ میلیون تومان

قیمت ماهانه :  ۲۳۵ میلیون تومان

تیزر تبلیغاتی پورشه باکستر

برای مشاهده ویژگی های برجسته خودرو پورشه باکستر پیشنهاد می کنم این ویدیو 1.5 دقیقه ای را مشاهده کنید.

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو پورشه باکستر اطلس رنت کار ، ارائه کننده خدمات رنت و اجاره ماشین بصورت با راننده و بدون راننده در تهران و کرج می باشد. از خدمات این کمپانی می توانید در جهت استفاده از خودرو های لوکس و تشریفاتی برای میهمانان ویژه ی خود، خوردو های مدرن و اسپرت برای سواری داخل شهر و انواع خودرو های دیگر برای مصارف برون شهری بهره ببرید.

لوکس ترین خودرو ها را از اجاره ماشین اطلس بخواهید.

شرکت اجاره ماشین اطلس

پیشرو در ارائه خودرو های لوکس و نیمه لوکس اجاره ای