• اجاره پراید

اجاره پراید

اگر برای مسافرت به تهران یا کرج تشریف آورده اید و قصد اجاره ماشینی کم هزینه برای رفت و آمد های خود را دارید اجاره خودرو پراید گزینه مناسبی برای شما محسوب می شود.

پراید های اجاره ای اطلس مدل 94 95 و 96 هستند. خودرو هایی بسیار تر تمیز و مناسب برای ایاب و ذهاب های داخل شهری با قیمت پایین هستند.

قیمت اجاره ماشین پراید

اجاره خودرو پراید تنها به صورت بدون راننده انجام می شود و قیمت های اجاره ی آن بصورت زیر است.

قیمت روزانه 1 تا 3 روز : 80 هزار تومان

قیمت روزانه 4 تا 7 روز : 75 هزار تومان

قیمت روزانه 8 تا 14 روز : 70 هزار تومان

قیمت روزانه 15 تا 25 روز : 65 هزار تومان

قیمت روزانه برای اجاره ماهیانه : 60 هزار تومان

برای سفارش این خودرو با شماره ی 09121373454 تماس بگیرید.

اجاره پراید در تهران و کرج

اجاره خودرو پراید در تهران و کرج برای عزیزان به انجام می رسد خودرو های دیگر در این رده قیمتی می توانیم به شما اجاره خودرو 206 و پرشیا را هم پیشنهاد کنیم.

اطلس رنت کار

اطلس رنت کار ، ارائه کننده خدمات رنت و اجاره ماشین بصورت با راننده و بدون راننده در تهران و کرج می باشد. از خدمات این کمپانی می توانید در جهت استفاده از خودرو های لوکس و تشریفاتی برای میهمانان ویژه ی خود، خوردو های مدرن و اسپرت برای سواری داخل شهر و انواع خودرو های دیگر برای مصارف برون شهری بهره ببرید.

بهترین قیمت ها لوکس ترین خودرو ها را از اجاره ماشین اطلس بخواهید.

شرکت اجاره خودرو اطلس

پیشرو در ارائه خودرو های لوکس و نیمه لوکس اجاره ای

درباره ی خودرو پراید بیشتر بدانیم

پراید خودرویی است که برای اولین بار توسط کارخانه ی خودروسازی کشور کره جنوبی ساخته شد. در سال 1372 کارخانه خودروسازی سایپا با خرید حق امتیاز تولید این خودرو، پراید را وارد ایران کرد. در حال حاضر پراید پر فروش ترین خودروی ایران به حساب می آید.

پراید در ابتدا توسط شرکت خودروسازی مزدای ژاپن با سفارش شرکت فورد طراحی گردید. نسل اول خودروی پراید در سالهای 1986 تا 1993 تولید شدند که به نام های مزدا 121 معروف بودند.

مدل کیای این خودرو در سالهای 1990 تا 2000 در کره جنوبی ساخته و تولید شد و در سال 2001 سایپا حق امتیاز این خودرو را برای خود کرد.

در حال حاضر شرکت خودرو سازی سایپا این خودرو را در مدل مدل های 132، 131، 111، 141 و وانت به بازار عرضه می کند.

متاسفانه از بدو ورود این خودرو تا به امروز شاهد تغییرات خاصی در این خودرو نبودیم و همواره دیدیم رودری، چند خط روی بدنه، چراغ ها و برخی امکانات اولیه به زور استانداردهای خودروسازی بر روی این خودرو سوار شده است.

اما این خودرو مورد علاقه ی اکثر ایرانیان است. خودروی پراید به خاطر مصرف کم و استعلاک کم یکی از محبوبترین خودروهای ساخت ایران است.

چرا پراید را برای اجاره انتخاب کنیم؟

خودروی پراید یک خودروی کم مصرف و بی دغدغه است و شما با اجاره ی آن با هزینه ای بسیار اندک قادر خواهید بود در شهر براحتی عبور و مرور کنید.

همچنین این خودرو دارای هندلینگ راحتی است و شما براحتی می توانید این خودرو را کنترل نمایید.

واقعا در خصوص پراید چیزی بیشتر از این نمیشه گفت، این خودرو، ماشینی است که برای همگان آشناست و تقریبا اکثر کسانی که به خودرو فکر می کنند چهره ی این خودرو از جلوی چشمانشان رد می شود (از بس تو خیابون ها دیده ایم).

برای اجاره ی پراید در تهران می توانید با اطلس رنت کار تماس بگیرید.