اجاره خودرو برای مسافرت

کرایه خودرو برای مسافرت

همان طور که می دانید اجاره خودرو با اهداف زیادی انجام می شود یکی از آن ها اجاره خودرو برای مسافرت است.

در روز های تعطیل و بخصوص ایام عید اجاره ماشین بیشتر برای مسافرت به انجام می رسد.

اجاره ماشین برای مسافرت به دو گونه با راننده و بدون راننده انجام می شود. که این انواع را در زیر توضیح می دهیم.

اجاره خودرو برای مسافرت با راننده

عده ای برای آسودگی از رانندگی و بهره گیری از شرایط مناسب اجاره با راننده خودرو از خدمت جهت مسافرت های خود استفاده می کنند.

اجاره خودرو با راننده هیچ نیازی به مدارکی اعم از چک و سند و … ندارد و تمامی مسئولیت های خودرو به عهده راننده می باشد. از این رو شرایط اجاره آن برای تمامی افراد بسیار راحت است.

اگر قصد مسافرت به جای جای کشور را داشته باشید می توانید از خدمات اجاره ماشین برای مسافرت استفاده کنید.

مجموعه اجاره خودرو اطلس بهترین و مجرب ترین راننده ها را برای مسافرت شما در اختیارتان قرار می دهد همچنین برای کسانی که قصد یک سفر تشریفاتی با افراد مهم را دارند می توانند از خدمات اجاره بادیگارد و خودرو های تشریفاتی نیز بهره ببرند.

هزینه اجاره ماشین با راننده برای مسافرت

معمولا قیمتی که برای اجاره با راننده خودرو در قسمت لیست قیمت قرار داده شده برای اجاره 10 ساعت درون شهر است و اگر هدف اجاره خودرو برای مسافرت باشد تعرفه اجاره در آن صورت متغیر خواهد بود.

هزینه اجاره خودرو با راننده برای مسافرت بر اساس کیلومتر های اضافه ای در نظر دارید محاسبه شده و این مقدار کیلومتر اضافه برای خودرو های مختلف متفاوت است.

پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از قیمت سرویس خود با پشتیبانی وبسایت تماس بگیرید چون مسیر حرکت شما، وجود جاده های خاکی یا شرایط ویژه در سرویس، همه و همه در محاسبه قیمت اجاره خودرو شما تاثیر گذار خواهد بود.

اجاره ماشین بدون راننده برای  مسافرت

شرایط اجاره ماشین بدون راننده نیاز به چک و سند برای ضمانت خودرو داشته و کیلومتر اضافه یا مسیر حرکت مشتری از طریق دستگاه های GPS ردیابی می شود.

لازم به ذکر است تمامی خودرو های اجاره مجموعه اطلس دارای بیمه بدنه هستند. همچنین برای کارمندان ادارات دولتی هم شرایط ویژه ای برای اجاره ماشین در نظر گرفته می شود.

هزینه های اجاره ماشین بدون راننده برای مسافرت هم مطابق شرایط قبلی ذکر شده برای با راننده است و با محاسبه کیلومتر های اجاره مسیر شما قیمت دقیق سرویس به اطلاع شما می رسد.

مطالب مرتبط:

خودرو اجاره کنید و به اروپا سفر کنید

اجاره ماشین بدون راننده

اجاره ماشین عروس ارزان

اجاره ماشین برای فیلم برداری

تزیین ماشین عروس

اجاره خودرو برای سفر به اصفهان

ایرانگردی  با اجاره خودرو

 

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *