اجاره ون

معرفی سایت اجاره ون

درباره اجاره ون

مجموعه ون رنتال با ارائه خدمات اجاره ون در انواع بسیار گوناگون در خصوص سرویس های مختلف شروع فعالیت خود را در تهران آغاز نمود و به علت بازخورد و درخواست های مداوم از سوی مشتریان محترم کرجی با اضافه کردن چندین خودرو مجهز دیگر حوزه فعالیت خود را تا این شهر نیز گسترش داد.

خدمات کرایه ون

خدمات این مجموعه شامل ارائه انواع ون اجاره ای با گنجایش 10 الی 14 نفر در خصوص تمامی سرویس های ون دربستی درون شهری و برون شهری می باشد.

اجاره ون در تهران را با ما تجربه کنید

اجاره ون در تهران را با ما تجربه کنید

یکی از خدمات ون رنتال مربوط به افرادی است که برای مسافرت های خود قصد اجاره ون دارند. در این نوع سرویس ها بر اساس نوع درخواست مشتری در خصوص شرایط مسیر و هزینه مورد نظر مشتری متناسب ترین خودرو و راننده به او پیشنهاد می شود. این بخش سرویس های برون مرزی را هم شامل می شود.

ون فرودگاهی

کرایه تاکسی فرودگاه و بخصوص تاکسی فرودگاه امام از پر درخواست ترین خدمات مجموعه اجاره ون محسوب می شود. در این بخش هم با توجه به نوع تشریفاتی یا عادی بودن سرویس خودرو ها رانندگان برای مشتری ارسال می شوند و هزینه سرویس هم بر اساس این دو برآورد می گردد.

اجاره ون در فرودگاه

اجاره ون در فرودگاه

 

 

 

ون تشریفاتی شامل تمامی خدمات اجاره ون می شود و در صورتی که برای هر نوع سرویسی چه توریستی چه برون شهری و چه فرودگاهی مشتری با توجه به مسافران در خواست سرویس اجاره ون تشریفاتی بدهد، خودرو تشریفاتی با راننده آموزش ( مسلط به چند زبان ) دیده در خصوص امر تشریفات خدمت او ارسال می گردد.

ون دربستی

منظور از اجاره ون دربستی در اینجا بیشتر سرویس های درون شهری است که شامل اجاره ون 10 ساعته، رزرو سرویس ادارات و کارخانه ها یا جا به جایی افرادی دورن شهر است. ون دربستی برای درون شهر معمولا از 10 ساعته شروع می شود ولی ون رنتال با در نظر گرفتن شرایط مشتری تخفیفاتی برای سرویس های کوتاه مدت هم در نظر گرفته است.

منبع:

ون رنتال

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *