رونمایی رسمی از مرسدس بنز سفارشی میباخ S600

رونمایی رسمی از مرسدس بنز سفارشی میباخ S600

مرسدس بنز میباخ S600 چندی پیش توسط یک شرکت تیونینگ آمریکایی واقع در کالیفرنیا به سفارش مشتری متحمل تغییراتی شد، هر چند این تغییرات زیاد نبودند اما ظاهر خودرو را بسیار زیبا تر و لوکس تر کردند. در ادامه مقاله، با بررسی بیشتر این تغییرات با شما خواهیم بود.

تاریخچه میباخ

میباخ در ابتدا به عنوان یک برند کاملا مستقل فعالیت می کرد و وابسته به هیچ شرکتی نبود، اما در نهایت دایملر این برند با سابقه و لوکس را منحل کرد و آن به زیر مجموعه ی شرکت مرسدس بنز در قالب لوکس باز گرداند.

تفییرات s600

با دیدن مشخصات و آپشن های مرسدس میباخ S600 می توان فهمید که این خودروی فوق لوکس نیاز به تغییراتی ندارد و یک خودروی بسیار کامل است و هیچ کم و کسری ایی ندارد، اما همیشه افرادی هستند که می خواهند خودروی آن ها متفاوت از آنچه که در کارخانه تولید می شود باشد و با تیونینگ آن، خودروی خود را از نوع استاندارد و کارخانه ایی آن متمایز  می سازند و آن را منحصر به فردتر کنند. چندی پیش یکی از خریداران مرسدس بنز میباخ S600 با مراجعه به شرکت تیونینگ Stealth واقع در کالیفرنای آمریکا خواهان ایجاد تغییراتی در خودروی خود شد و رنگ و رینگ خودروی خود را تغییر داد.

تغییر رنگ مرسدس بنز میباخ s600

هر میباخ s600 در کمپانی مرسدس بنز تنها با یک رنگ تولید می شود و این شرکت، بدنه خودرو را به صورت دو رنگ تولید نمی کند و یکی از تغییراتی که این خودرو در شرکت stealth متحمل شد رنگ آن بود. در این شرکت تیونیگ و به سفارش مالک خودرو، رنگ بدنه آن به صورت 2 رنگی سفید و مشکی در آمد. این رنگ بندی خودرو را به یک خودرو بسیار زیبا تبدیل کرده و در خیابان ها نظر مردم را به خودش جلب می کند هرچند که s600 استاندارد هم به راحتی می تواند این کار را انجام دهد.

 

مجهز شده به رینگ های فورجیاتو

شرکت stealth تغییرات این خودرو لوکس را فقط در رنگ آن خلاصه نکرده و به سفارش مالک آن، رینگ های این خودروی فوق لوکس را نیز تغییر داده است. رینگ های فورجیاتو، جای رینگ های کارخانه ایی میباخ s600 را گرفته اند، هر چند این تغییر زیاد به چشم نمی آید اما به زیباتر بودن میباخ s600 کمک بسیار زیادی کرده است. این رینگ ها از سری رینگ های فورجیاتو می باشند و  قطر آن ها چیزی نزدیک به 70 سانتی متر می باشد و به همین دلیل به خوبی در زیر گلگیر های خودرو قرار می گیرند. رینگ های فورجیاتو قبلا هم در خودرو های میباخ به کار گرفته شده اند.

رونمایی رسمی از مرسدس بنز سفارشی میباخ S600

رونمایی رسمی از مرسدس بنز سفارشی میباخ S600

همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم خودرو میباخ s600 به قدری کامل هست که به هیچ تغییری نیاز نداشته باشد، به همین دلیل مالک آن فقط در رینگ ها و رنگ خودرو تغییراتی ایجاد کرد و به جز این دو تغییر، هیچ تغییر دیگری بر روی مرسدس بنز میباخ s600 ایجاد نشده است.

مشخصات مرسدس بنز میباخ s600

کمپانی مرسدس بنز، میباخ s600 را به یک موتور بسیار قدرتمند 6 لیتری v12 مجهز کرده است. این موتور دارای 2 توربو شارژر است و قدرت آن 520 اسب بخار و  گشتاوری آن 830 نیوتون متر است. درون این خودرو به صورت هوشمندانه و بسیار لوکس طراحی شده است و شما در داخل آن بسیار راحت خواهید بود.

رونمایی رسمی از مرسدس بنز سفارشی میباخ S600

رونمایی رسمی از مرسدس بنز سفارشی میباخ S600

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *