اجاره خودرو در زمستان

اجاره ی خودرو در زمستان فصل برف و باران

تهران شهری بزرگ و زیبا که هر یک از فصل های چهارگانه در آن زیبایی ها و جاذبه های خاص خود را دارد. یکی از زیباترین ایام تهران، فصل زمستان و بارش برف و باران است. کاج های پوشیده از برف، کلاغ های برگشته به تهران، خوردن آش داغ در تجریش و … صحنه ها و خاطرات زیبایی است که فقط در فصل زمستان شاهد آن هستیم. گذراندن اوقات خوش و برف بازی چیزی است که به هیچ وجه نباید در این فصل از آن غافل شد. اما گاهی شرایطی به وجود می آید که این فصل و زیابیی هایش را به مسئله ای عذاب آور تبدیل می کند. شرایط سخت تردد در هنگام برف و یخبندان، موضوعی است که فرصت بهره مندی از این موهبت الهی را به تهدیدی جدی تبدیل می کند. اجاره خودرو در زمستان امکان فوق العاده ایست که از زمستان و سرما و شب های بلند فقط و فقط لذت ببرید.

در این مقاله مفصلا به این معضل و البته راه حل آن می پردازیم. اگر ساکن تهران هستید و قصد دارید که امسال حتما در فصل زمستان لذت ببرید این مقاله را تا انتها مطالعه بفرمایید.

ضرورت اجاره خودرو در تهران در فصل سرد سال

نداشتن خودرو در حالتی که همه چیز عادی باشد، شاید مشکل خاصی ایجاد نکند و استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی آنچنان هم سخت نباشد. البته در شهر بزرگی مثل تهران که فاصله های زیاد بین مقصدهای مختلف بخش جدا نشدنی این شهر است، نداشتن ماشین در شرایط نرمال هم دردسر ساز است. ممکن است بگویید تهران هر چه قدر بزرگ باشد همانقدر هم زیرساخت های حمل و نقل عمومی دارد که رفت و آمد را برای شهروندان آسان می کند. خطوط مختلف مترو، اتوبوس های تندرو بی آر تی، تاکسی های خطی، اتوبوس های شرکت واحد و … همه از صبح زود تا ساعات پایانی شب در خدمت مردم هستند. بله! تمام این مطالب صحیح است اما بدون در نظر گرفتن یک مسئله مهم.

“شرایط” آن هم شرایط آب و هوایی فصل زمستان مسئله ایست که به شدت در نوع رفت و آمد تاثیر گذار است. هر ساله با شدن هوا و بارش برف و باران در تهران، شاهد صف های طولانی مردم در خیابان ها برای تاکسی و اتوبوس هستیم.

اجاره خودرو در زمستان

معضلات استفاده از وسایل نقلیه عمومی در زمستان تهران

تصویر بالا تصویری آشنا برای تمامی افرادی که زمستان ها در تهران تردد میکنند، می باشد. صف های طولانی در ایستگاههای اتوبوس، متروهای پر ازدحام، قحطی تاکسی و درخواست کرایه های چند برابری از سوی رانندگان تجربه تلخی است که زیبایی برف را به خاطره ای کسل بار تبدیل می کند. یکی از دردسرهایی که این معضل با خود به همراه دارد، دیر رسیدن به مقصد و متعاقبا مشکلات آن می باشد.

معضلات استفاده از وسایل نقلیه عمومی در زمستان تهران

متاسفانه همیشه افرادی هم هستند که از این شرایط سوء استفاده می کنند. تاکسی هایی که فقط مسافر دربستی می پذیرند، کرایه هایی که در روزهای برفی به شدت گران می شوند و یا راننده اتوبوس هایی که به خاطر شرایط سخت رانندگی در برف و باران از خدمت رسانی به مردم امتناع می کنند مثال هایی از این موارد هستند.

اجاره خودرو در تهران

مترو تهران، ازدحام جمعیت در فصل زمستان

علاوه بر مواردی که در بالا اشاره شد پیاده روی از ایستگاه مترو یا اتوبوس تا محل دقیقی که قصد دارید به آنجا برسید، در فصل سرما گاها خطرناک و زمانبر می شود. سرمای هوا باعث یخ زدن برف و بارانی که در سطح خیابان ها نشسته می شود و همانطور که می دانید راه رفتن در خیابان های یخ زده کار آسانی نیست. در کوچه و خیابان هایی که برف یخ زده برای جلوگیری از لیز خوردن باید به آرامی و شمرده قدم برداشت. با این حال متاسفانه آمار زمین خوردن بر روی یخ و شکستگی دست و پا در فصل زمستان کم نیست.

کرایه اتومبیل در زمستان به سبک اطلس رنت کار

در این شرایط داشتن یک خودرو واقعا ضروری و آرامش بخش است. اما آیا همه می توانند خودرو شخصی داشته باشند؟! مسلما خیر، امکان صاحب ماشین شدن در فصل برف و باران برای همه امکان پذیر نیست.

اجاره خودرو در زمستان

لذت از فصل زمستان به سبک اطلس رنت کار

اجاره خودرو در تهران راه حلی است که در این موقعیت به کمک مردم می آید. یک خودروی کاملا دربست در اختیار شما. اجاره خودرو در زمستان به شما اجازه می دهد در هر ساعتی و به هر نقطه ای از شهر که می خواهید سفر کنید. با این امکان به جای یخ زدن زیر برف یا خیس شدن زیر باران، با ماشین در اختیارتان از فصل سفیدپوش سال لذت ببرید.

موسسه اجاره خودرو اطلس رنت کار در تهران با شرایط آسان در خدمت شماست که سریع و ایمن ماشین دلخواهتان را اختیارتان قرار دهد. با اجاره خودرو در تهران در زمان مقرر به کارها و قرارهای خود برسید و از بروز هر مشکلی پیشگیری کنید. همچنین می توانید در زمانی که با استفاده از اجاره خودرو در زمستان ذخیره کرده اید، به برف بازی بپردازید.

همچنین به دلیل خارج شهر بودن برخی بازی های زمستانی امکان رفتن به آنجا با وسایل نقلیه عمومی امکان پذیر نیست. شما می توانید با اجاره خودرو در زمستان به هر نقطه تفریحی دور و نزدیکی سفر کنید و از این فرصت کوتاه بازی های زمستانی لذت ببرید. به شما پیشنهاد می کنم پس از اجاره ماشین دلخواهتان در زمستان حتما به یکی از پیست های اسکی اطراف تهران سر بزنید.

 

از همراهی شما با سایت اطلس رنت کار سپاس گزاریم. جهت رزرو اجاره خودرو در زمستان با ما تماس بگیرید.

 

 

 

1 پاسخ
  1. gibt Es tabletten zum Abnehmen
    gibt Es tabletten zum Abnehmen میگوید :

    It’s in fact very complex in this active life to listen news on TV, so I just use
    the web for that purpose, and take the latest information.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *